All Clean Mini Kit

product picture

890 МКД
МОМЕНТАЛНО НЕ Е НА ЗАЛИХА, ЌЕ БИДЕ ДОСТАПНО НА 05.10.2021.
Количина: Купи
Категорија: Heimish
All Clean Green Foam pH 30gr / All Clean White Clay Foam 30gr Нанесете на прстите количина што ви е потребна за чистење на лицето, со протријување создадете пена и на влажна кожа нанесете ја со кружни движења. Исплакнете со млака вода.
All Clean Balm 5ml - Нанесете на сува кожа со шпатулата која е во самото пакување, нежно измасирајте го лицето и исплакнете со млака вода.
Black Tea Mask Pack 7ml - По чистење на лицето, нанесете од маската, оставете да делува 5-10мин, исплакнете со млака вода. Продолжете со нанесување на тонер, серум, крема.