Dr. Jart+ - Cicapair Calming Gel Cream 80ml

product picture

2.280 МКД 2052МКД
Количина: Купи
Категорија: Dr. Jart
Смирете ја чувствителната кожа и спречете ја појава на акни со овој смирувачки гел формулиран со комплекс centella asiatica и 76% екстракт од лист centella asiatica. Со кремата се постигнува максимална длабока хидратација, како и својства на задржување на влагата. Ја смирува и најиритираната кожа и црвенилата. Погодна за сите типови на кожа поготово кожа склона на акни и сензитивна кожа.

Поврзани производи