Rainbow body mousse 200ml

product picture

730 МКД

SOLD OUT

Овој шарен и егзотичен мус, со соврпена пуфкаста структура ја остава кожата неодоливо мазна и мека, а мирисот на лубеница потсетува на лето, плажа и уживање дури и во најладните денови!
Butyrospermum Parkii Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, CI 47005, CI 42090, CI 73015, CI 75470, CI 75300, Linalool.
Нанесете на кожата и нежно измасирајте.