Almond Oil Shampoo with hyaluronic acid and rice protein 250мл

product picture

660 МКД 594МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Шампон со масло од сладок бадем кој ја негува вашата кожа со изболие од витамини. Збогатен со хијалуронска киселина и оризов протеин ја остава вашата кожа нежна, мека и лесна за одржување.
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Panthenol, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Parfum, Citric Acid, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid.
Протресето го шишето пред користење. Нанесете на влажна коса. Нежно измасирајте. Исплакнете.

Поврзани производи