Almond Oil Serum for dry ends 40мл

product picture

700 МКД 630МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Сладок бадем серум за суви врвови. Интензивно потхранување и зајакнување на косата, кое ги штити врвовите на истата од кинење и разделување.
Coco-Caprylate/Caprate, Ethyl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum.
Нанесете неколку капки на врвовите на косата и оставете да се впијат.

Поврзани производи