Avocado Oil Shampoo with keratin 250мл

product picture

660 МКД 594МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Благодарение на потхранувачките дејства на маслото од авокадо, овој шампон е совршен за нега на вашата коса. Збогатен со кератин кој создава протективен слој на влакното, овозможува лесна нега на вашата коса и природна јачина и сјај.
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Panthenol, Glycerin, Persea Gratissima Oil, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate.
Протресето го шишето пред користење. Нанесете на влажна коса. Нежно измасирајте. Исплакнете.

Поврзани производи