Avocado Oil Serum for dry ends 40мл

product picture

700 МКД 630МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Серум од масло од авокадо за суви врвови кој овозможува интензивно репарирање и потхранување, кое ги штити врвовите на истата од кинење и разделување.
Coco-Caprylate/Caprate, Ethyl Oleate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum.
Нанесете неколку капки на врвовите на косата и оставете да се впијат.

Поврзани производи