Сет за сува кожа и хиперпигментација

product picture

2.959 МКД 2367МКД
количините се ограничени
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Сетот содржи серум Ceramides 5% Nacomi Next Level, серум Niacinamide 20% и Tinted SPF 50 Floslek. Серумот со церамиди е заслужен за максимална хидратација и зајакнување на бариерата, Ниацинамид серумот- богат со ниацинамид, витамин Ц, арбутин и азелоглицин е идеален за изедначување на тен и смирување на кожата, додека СПФ 50 тонираната крема на Флослек дава сјаен и изедначен тен и фантастична заштита на кожата!

Поврзани производи