Anti-age СЕТ

product picture

2.809 МКД 2247МКД
количините се ограничени
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Сет кој ќе овозможи максимална хидратација, подигнување на тонусот, измазнување на фините линии и брчките, а воедно и ќе ја заштити вашата кожа од надворешните влијанија! Одличен сет за почетници кои сакаат да воведат РЕТИНОЛ во својата рутина!

Поврзани производи