Сет за кожа склона на акни и иритации

product picture

2.640 МКД 2099МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Сет кој е идеален за кожа која е склона на акни, иритации, црвенило и флеки. Одличен зa почетници на РЕТИНОЛ!

Поврзани производи