Ultimate set for hyperpigmentation + ПОДАРОК

product picture

2.890 МКД 2514.3МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Сет наменет за секој тип на кожа на која и е потребно хидртација, анти ејџ нега и здрав изглед на кожата! сетот содржи TELOMERE THERAPY WITH PEPTIDES 30 ML, Skin Color Correcting Serum 30ml и гратис Nacomi Next Level Acid exfoliator for Sensitive Skin 30 ml !