All Clean Balm 50ml

product picture
product picture
product picture
product picture
product picture
product picture

720 МКД
МОМЕНТАЛНО ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА, ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 25.09.2021.
Количина: Купи
Категорија: Heimish
"Најпознатиот производ на брендот Хеимиш кој убедливо ги освои срцата на сите љубители на балм чистачи на кожа. Длабински ја чисти кожата, истовремено отсранувајки ја и најтешката шминка како и црнките кои се создаваат на лицето.
Клинички тестирана формула која содржи 10 типови на природни масла кои придонесуваат за лесно и длабинско чистење, притоа оставајки ја кожата здрава и хидрирана. Шеа путерот и екстрактот од кокос придонесуваат за посебна еластичност, смиреност и мекост на кожата."