Almond Oil Conditioner with hyaluronic acid and rice protein 150мл

product picture

525 МКД 472.5МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Природен кондиционер со масло од сладок бадем кој ја зајакнува вашата коса, ја регенерира и и дава придоден сјај и цврстина. Хијалуронската киселина и оризовиот протеин придонесуваат за нејзина еластичност и велвет финиш.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Parfum, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid.
Протресето го шишето пред користење. Нанесете со нежна масажа на влажна коса по користење на шампон. Оставете да делува 2 -3 минути. Исплакнете.

Поврзани производи