Avocado Oil Conditioner with keratin 150мл

product picture

525 МКД 472.5МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Бидејки авокадото е екстремно богато со хранливи состојки, овој регенератот ја регенерира и најоштетената коса. Богат со кератин, кој создава протективен слој на влакното, овозможува лесна нега на вашата коса и природна јачина и сјај.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate.
Протресето го шишето пред користење. Нанесете со нежна масажа на влажна коса по користење на шампон. Оставете да делува 2 -3 минути. Исплакнете.

Поврзани производи