Anti cellulite body lotion 150ml

product picture

360 МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Благодарение на комбинацијата на природните состоки од масло од макадамија, шеа путер и кокосово масло, овоj длабинско хидрирачки анти-целулитен лосион за тело визуелно ја подобрува цврстината и еластичноста на кожата ефективно борејќи се со целулитот.
Ingrédient: aqua, macadamia ternifolia seed oil, butyrospermum parkii butter, cocos nucifera oil, glycerin, cetearyl alcohol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, stearic acid, benzyl alcohol, parfum, sodium lauroyl glutamate, dehydroacetic acid.
Нанесете мала количина и размачкувајте во кружни движења.