Acid neutralizer spray 100 ml

product picture

480 МКД

SOLD OUT

Спреј кој штити од надворешни влијанија, совршено ја навлажнува и ја храни кожата, ги смирува иритациите, ја зајакнува кожата и и ја подобрува нејзината еластичност. Придонесува за подобрување на состојбата на кожата, ги смирува иритациите и ги измазнува фините брчки.
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Panthenol, Betula Alba Juice, Trehalose, Propanediol, Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
Прснете неколку пати на вашето лице, отсватете да постои 2минути и измијте го лицето со млака вода.

Поврзани производи