Nacomi Body Yogurt - Peach Love 180ml

product picture

459 МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Јогурт за тело со лесна текстура и сладок и ароматичен мирис на праска.Содржи масло од сладок бадем, кокосово масло, протеини од ориз и екстракт од квасец, кои ја навлажнуваат и хидрираат кожата оставајќи ја свежа и кадифено мазна на допир.
Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprilic/Capric Trigliceryde, Cococs Nucifera Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Lauryl Glutamate, Hydrolyzed Yeast Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, D-Limonene, CI 15985, CI 16035.
Нанесете на сува и чиста кожа.

Поврзани производи