Fluff Watermelon & Mint Scented Body Lotion 160ml

product picture

379 МКД
Количина: Купи
Категорија: FLUFF
Интензивна нега, освежување во топлите денови и бегство од секојдневните грижи. Сега можете сето тоа да го имате во еден сензационален производ - лосион за тело со мирис на лубеница и нане. Комбинацијата од овошна сладост и стимулирачка нане ќе остави пријатно чувство на свежина на вашата кожа.
Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-6 Palmitate/Succinate, Sorbitol, Olea Europaea Fruit Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 26100, CI 61565.
Со кружни движења, масирајте ја вистинската количина на лосион во кожата на целото тело. Производ за надворешна употреба.Заштитете го од светлина. Да се чува на собна температура.

Поврзани производи