Nacomi Beard & Stubble Oil 40ml for Men

product picture

590 МКД
Количина: Купи
Категорија: NACOMI
Масло за брада кое ќе се погрижи да ја добиете соодветната грижа.Комбинацијата на природни масла сензационално ја навлажнува и ја храни брадата и кожата на лицето. Лесната формула на маслото не остава мрсна фолија. Ја омекнува брадата и помага за скротување и обликување на брадата, а благодарение на рицинусовото масло што го содржи дополнително ја зајакнува и измазнува.
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Farnesene, Adansonia Digitata Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.
Нанесете 3-5 капки на дланката и измешајте, а потоа масирајте во брадата и лицето. Производот е за надворешна употреба.

Поврзани производи